Scorpion Mark I

Jedinečný minijeřáb z naší dílny.
Tento stroj zastane práci čtyř zařízení a to bez nutnosti jakýchkoliv kompromisu.

Terenní úpravy

V nevhodném terénu si pomocí radlice umíme srovnat terén přesně dle naších požadavků.

Tažné zařízení

Jsme vybaveni tažným zařízením až na 3.5tuny a dále disponujeme hydraulickými ventily na které můžeme připojit libovolné zařízení.

Funkce Pick & Carry

S břemenem do celkové hmotnosti 1 500kg dokážeme i jezdit a manipulovat bez nutnosti patkování.
Vše je rychlejší, levnější, bezpečnější a hlavně jednodušší.

Manipulace v prostoru

Uneseme až 2 000Kg, dosahneme do vzdalenosti 6-ti metru a to v rozmezí celých 190 stupňů. Máme možnost použít eletronicky výsuvné protizávaží nebo rozpatkování a ustavení stroje v obtížnějším terénu.
To vše s průjezdnosti pouhých 1300mm

Mobilita

Díky jedinečnosti Scorpion MARK I jsme schopni plně pracovat již do pěti minut po příjezdu.

Zasklívaní v terénu

Uneseme až 2 000Kg, dosahneme do vzdalenosti 6-ti metru a to v rozmezí celých 190 stupňů. Máme možnost použít eletronicky výsuvné protizávaží nebo rozpatkování a ustavení stroje v obtížnějším terénu.
To vše s průjezdnosti pouhých 1300mm

Technické informace

Japonksý motor Kubota 1400ccm, Italská "ruka" a zlaté české ručičky s 26-ti letou zkušenosti v oboru.
Přesně to stojí za tímto strojem Scorpion MARK I.

Scrolujte nebo posuňte
1

Minijeřáb Vůjtek

Minijeřáby Vůjtek je obchodní název společnosti KOVO-VŮJTEK s.r.o., která byla založena 25. listopad 1998. Více se o nás můžete dočíst na adrese
www.kovo-vujtek.cz.

Minijeřáb Vůjtek

Zrod Scorpiona MAKR I

Minijeřáb Scorpion Mark 1 zahajuje zcela novou oblast ve světě manipulace a funkcí tzv. Pick and Carry(to znamená pojíždění s břemenem) bez nutnosti patkování stroje.
Hledali jsme optimální spojení minijeřábu s patkami a minijeřábu umějících pojíždet s břemem,proč právě tato cesta? funkce Pick and Carry je ve světě čím dál zajímavější,a to jak v oblasti malé mechanizace tak v oblasti větších jeřábů. Společnost Minijeřáb-Vůjtek chtěla vyhovět požadavkům našich zákazníků,proto jsme se rozhodli zúročit své 26ti leté zkušenosti naši mateřské firmy Kovo-Vůjtek s.r.o. v oblasti zpracování kovů, konstrukcí, strojů a výroby různých technologií a s našimi partnery dodávajícímimi komponenty s různých částí světa jsme se rozhodli postavit minijeřáb Scorpion Mark1 který má značné výhody oproti konkurenčním strojům, zejména umí pojíždět s břemeny až o váze 1500 Kg a umí se zapatkovat jako pavoučí minijeřáby v tomto případě umí zvedat až 2 tuny na krátké vyložení a dosah ramena činí 6 metrů.
Minijeřáb Scorpiom má také vlastnosti které konkurenční stroje nemají a to zejména eletronicky výsuvné protizávaží, možnost rozpatkování a ustavení stroje v obtížnějším terénu, radlici na srovnání terénu vybavenou tažným zařízením až na 3,5tuny a v neposlední řadě otáčení hydraulické ruky v rozmezí až 190 stupnů.
minijeřáb pohání léty osvědčený Japonský čtyřválcový vznětový motor značky: Kubota o objemu 1400ccm a výkonu 24 Hp. průjezdný profil tohoto jeřábu činí pouhých 1300mm. váha stroje je 1940Kg
Velké poděkování také patří Konstruktérovi kterým byl můj otec :)

autor: Radim Vůjtek